Hakkımızda

Noyan Hukuk Bürosu, Av.Özgür NOYAN tarafından İstanbul’da kurulmuş olup yerli ve yabancı müvekkillerine avukatlık hizmetleri ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.
 
İstanbul’un önemli ticaret merkezlerinden biri olan ve İstanbul’da bulunan 3 ana adliyeden birinin bulunduğu Bakırköy’de bulunan ofisi ve Ankara, İzmir, Bursa’daki irtibat ofisleri aracılığıyla müvekkillerine hizmet vermektedir.
 
Müvekkillerine uluslararası düzeyde ve global bir hizmet vermek amacıyla KKTC, Azerbaycan, Kazakistan, B.A.E, Almanya, A.B.D, İngiltere gibi çeşitli ülkelerdeki yabancı hukuk büroları ile stratejik iş ortaklığı kurmuştur.
 
Noyan Hukuk Bürosu;
  • Müvekkillerini sadece ihtilafları çözme aşamasında değil ihtilafların ortaya çıkmasından önce deneyimli kadrosu ile önleyici hukuk hizmeti sunmaktadır.
  • Şekilcilikten ve dar kalıplardan uzak bir profesyonellikle sorunu gidermeyi odaklı, geniş bir vizyonla müvekkillerinin en kısa zamanda kendi lehlerine olacak çözümü hedefleyen,
  • Avukatlık mesleğinin bir gereği olan sır saklama yükümlülüğünü özenle yerine getiren,
  • Avukatlık ya da hukuki danışmanlık hizmetinin her aşamasında müvekkiliyle bire bir ilişki içinde olan, şeffaf, Avukatlık Meslek İlke ve Kurallarına riayet eden bir hukuk bürosudur.
     
Noyan Hukuk Bürosu sunduğu kapsamlı ve başarılı hizmetler sayesinde farklı sektörlerden alanında lider durumda olan ulusal ve uluslararası şirket ve şahıslardan oluşan geniş bir müvekkil portföyüne sahip olmuştur.
 
Noyan Hukuk Bürosu hukuk alanının yanı sıra sorunun niteliğine göre Türkiye’nin önde gelen akademisyenleri tarafından da desteklenerek ve bu kişilerle işbirliği içinde avukatlık hizmetini yürütmektedir.